Doprava a platba

SPÔSOBY A CENY DORUČENIA

1. GLS - Na adresu (5 EUR)

Doručenie obvykle nasledujúci pracovný deň, v prípade objednávky v pracovných dňoch do 11:00 h, najneskôr však do 2 pracovných dní (pri tovare, ktorý je skladom).

V deň expedície Vám GLS emailom a SMS správou číslo Vašej zásielky. Budete tak mať prehľad, kde sa zásielka práve nachádza. Môžete si tiež sami upraviť miesto a čas doručenia zásielky.

 

2. GLS - Výdajné miesto (4 EUR)

Balíček vyzdvihnete na Vami zvolenom výdajnom mieste. Inštrukcie na vyzdvihnutie balíčka Vám prídu smskou a emailom.

 

SPÔSOBY PLATBY

1. Dobierkou (2 EUR)

Sumu za tovar uhradíte až pri prevzatí tovaru poštovému doručovateľovi, na pošte alebo kuriérovi prepravnej spoločnosti.

 

2. Bankovým prevodom (zadarmo)

Po obdržaní Vašej objednávky Vám budú na email zaslané Pokyny k platbe bankovým prevodom so všetkými potrebnými údajmi pre platbu. Platbu môžete vykonať aj ihneď po obdržaní kópie Vašej objednávky, na ktorej bude uvedené číslo bankového účtu a variabilný symbol. Po obdržaní platby odosielame tovar, ktorý máme skladom na adresu alebo poštu uvedenú v objednávke. V prípade tovaru na objednávku ho zadávame ihneď po obdržaní platby do výroby. Splatnosť čiastky na úhradu je 5 dní. V prípade neprijatia platby do tejto lehoty bude vaša objednávka stornovaná.

 

DODACIE LEHOTY

1. Obuv skladom:

Doručenie do 48H

2. Obuv na objednávku:

do 7 - 10 pracovných dní (od prijatia platby na náš účet) - platí pre obuv značky Diamant

Späť do obchodu