Vrátenie a reklamácia tovaru

Nesedí vám veľkosť? Tovar vám nevyhovuje? Poslali sme niečo zle?
Z vrátenia a reklamácie sme urobili rýchly proces. Na pár kliknutí si založíte nový prípad. Tento krok sa nedá preskočiť, ale my vás ním prevedieme tak, že ho hravo zvládnete. V online formulári máte možnosť si tiež rovno zakúpiť prepravu vráteného tovaru. Po založení tzv. prípadu vám na e-mail pošleme odkaz, takže budete mať celý čas prehľad o tom, čo sa deje s vašou požiadavkou. Pripravte si číslo objednávky a váš e-mail a ideme na to.

Rýchla výmena tovaru!
Pokiaľ budete chcieť obuv z akéhokoľvek dôvodu vymeniť, je to možné do 14 od obdržania zásielky. Prvý je nutné vrátiť pôvodne zakúpený tovar cez tlačidlo "Vrátiť objednávku", ktoré nájdete nižšie. Je potrebné vyplniť všetky kroky na vrátenie tovaru cez šikovný formulár. Na nový tovar musíte vytvoriť novú objednávku!

 

 

 

 

Adresa pre vrátenie tovaru vlastnou dopravou:

Botan shop s.r.o.

Josefa Kotase 51/26

Havířov - Dolní Datyně

736 01

Česká republika

Tel: +420771294747

 

Pred odoslaním balíka vlastnou dopravou je nutné prvé vyplniť online formulár cez horné tlačidlo "Vrátiť objednávku" a zvoliť si vlastnú dopravu!

 

Vrátený tovar nesmie byť použitý, znečistený, poškodený alebo inak znehodnotený a musí byť vrátený v pôvodnom obale! Nepolepujte škatuľu alebo obal lepiacou páskou, nepíšte na nej a ani ju nijako neznehodnocujte. Jedná sa o súčasť tovaru a vy by ste predsa tiež nechceli to svoje dostať v zničenom obale :) Za poškodenie obalu si nárokujeme vrátiť nižšiu čiastku.

 

Bližšie informácie nájdete v obchodných podmienkach.

 
Späť do obchodu